Autoriparazione | Εξειδικευμένο Συνεργείο Αυτοκινήτων Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Μελίσσια
Το συνεργείο μας βρίσκεται στην διεύθυνση 25ης Μαρτίου 51, Μελίσσια. Εδώ και πάνω από 35 χρόνια αναλαμβάνουμε με συνέπεια, ειλικρίνεια και υπευθυνότητα οποιαδήποτε ανάγκη επισκευής και συντήρησης στα μηχανικά μέρη του αυτοκινήτου, επισκευής και συντήρησης Air Condition, διαγνωστικό έλεγχο ηλεκτρονικής μονάδας(εγκέφαλος), έλεγχο και διεκπεραίωση Κ.Τ.Ε.Ο. , επικύρωση και πιστοποίηση κάρτας ελέγχου καυσαερίων, με σύμμαχο τη νέα τεχνολογία και τις εξειδικευμένες γνώσεις μας.
Η εμπιστοσύνη που μας έχετε όλα αυτά τα χρόνια μας δίνει κίνητρο ώστε να θέλουμε να γινόμαστε καλύτεροι δημιουργώντας σχέσεις εμπιστοσύνης και συνέπειας με εσάς..
Στόχος μας η άμεση εξυπηρέτησή σας και η σωστή φροντίδα στο αυτοκίνητό σας.