Το συνεργείο μας βρίσκεται στην διεύθυνση 25ης Μαρτίου 51, Μελίσσια, συνεχίζοντας μια οικογενειακή παράδοση ετών στην επισκευή αυτοκινήτων. Αναλαμβάνουμε με συνέπεια, ειλικρίνεια και υπευθυνότητα οποιαδήποτε ανάγκη επισκευής στο όχημα σας με στόχο την ικανοποίηση σας. Η εμπιστοσύνη που μας έχετε όλα αυτά τα χρόνια μας δίνει κίνητρο ώστε να θέλουμε να γινόμαστε καλύτεροι δημιουργώντας σχέσεις εμπιστοσύνης και συνέπειας με εσάς.. Στόχος μας η άμεση εξυπηρέτησή σας και η σωστή φροντίδα στο αυτοκίνητό σας. |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |